Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Raportörlüğe teslim edilen 31 proje arasından ödül almaya hak kazanan ekipler belli oldu.

Eşdeğer Ödül


Ekip

  • Nurhak İnan Karaçay - Peyzaj Mimari 
  • İlker Ertuğrul - Y.Mimar 
  • Amber Eroyan - Şehir Plancısı


Danışmanlar

  • Nurten Doğan Ertuğrul - Y.Çevre Mühendisi 


Yardımcılar

  • Zeynep Oba - Y.Mimar


Eşdeğer Ödül


Ekip

  • İbrahim Alp - Şehir Plancısı
  • Jülide Alp - Şehir Plancısı 
  • Oknur Çalışkan - Mimar 


Danışmanlar

  • Mehmet Zeyat Hattapoğlu - Peyzaj Mimarı


Eşdeğer Ödül


Ekip

  • H. Büşra Al - Y.Mimar
  • Berrin Özdemir - Mimar
  • İlker İğdeli - Y.Mimar


Danışmanlar

  • Adem Altıntaş -Şehir Plancısı
  • Sena İkiz - Peyzaj Mimarı 


Yardımcılar

  • Ozan Çelik - Öğrenci 
  • Bihter Öztürk - Mimar 
  • Tolgahan Akbulut - Şehir Plancısı
  • Çağla Özardalı - Mimar 
  • Salih Özkan Dursun - Mimar
  • Özge Taşar - Öğrenci
  • Aykut İğdeli - Öğrenci -
  • Elif Gözlügöl - Mimar
  • Sine Yeşilkaya - Mimar

Eşdeğer Ödül


Ekip

  • Süleyman Akkaş - Mimar
  • Nihal Şenkaya Akkaş - Mimar


Danışmanlar

  • Gülsev Kapucu - Peyzaj Mimarı
  • Nevzat Utkan Ilıcalı - Şehir Plancısı

Yardımcılar

  • Cihat Ömer Akgün - Mimar 
  • Bahar Taşçı - Öğrenci
  • Yasin Gül - Öğrenci 
  • Özlem Reis - Öğrenci 


Eşdeğer Ödül

Ekip

  • Seçkin Kutucu - Y.Mimar
  • Ebru Yılmaz - Y.Mimar 
  • Yonca Kutucu - Mimar


Danışmanlar

  • Uğur Bozkurt - Y.Şehir Plancısı 
  • Elvin Sönmez Güler - Peyzaj Mimarı
  • İlker Kahraman - Y.Mimar


Yardımcılar

  • Beyza Nur Beydilli - Mimar 
  • Esra Cevizci - Mimar
  • Can Hoş - Öğrenci 
  • Oğuzhan Zeytinoğlu - Mimar
  • Engin Tayfun Bakış - Öğrenci
  • Eric Ogwal - Öğrenci
  • Orhan Asan - Öğrenci

 

Mansiyon Ödülü


Ekip

  • Tarık Yaşar - Peyzaj Mimarı
  • Tuğyan Kepkep - Peyzaj Mimarı
  • Tunay Kantürer - Mimar


Danışmanlar

  • İbrahim Cihan Kondumer - Şehir Plancısı


Yardımcılar

  • Alican Karalar - Öğrenci 
  • Lizge Oturan - Öğrenci 
  • Zeynep Günöz - Öğrenci 
  • Suat Batuhan Esirgen - Öğrenci 

 

Mansiyon Ödülü


Ekip

  • Sacit Arda Karaatlı – Mimar
  • Lebriz Atan - Mimar

Danışmanlar

  • Elif Demiroğlu - Şehir Plancısı 
  • Süveyda Bayraktar Atagür - Peyzaj Mimarı


Mansiyon Ödülü

Ekip

  • Ahmet Ünveren - Y.Mimar
  • Ahmet Onkaş - Mimar 
  • Can Görgün - Mimar


Danışmanlar

  • Ahmet Onur Altun - Şehir Plancısı
  • Sema Boyoğlu - Peyzaj Mimarı


Yardımcılar

  • Ulufer Çelik - Mimar 


Mansiyon Ödülü


Ekip

  • Metin Kılıç- Mimar
  • Dürrin Süer Kılıç - Mimar
  • Deniz Güner - Dr.Mimar
  • Fulya Selçuk - Mimar 
  • Ali Can Helvacıoğlu - Mimar
  • İrem İnce - Şehir Plancısı 
  • İpek Kaştaş Uzun - Peyzaj Mimarı


Yardımcılar

  • Binnaz Uygur - Öğrenci 
  • Zeynep Soysal - Öğrenci
  • Ali Yontucu - Öğrenci 
  • Enise Hatipoğlu - Öğrenci 
  • Merve Kartal - Öğrenci
  • Gökçe Çelikbilek - Öğrenci 
  • Diclehan Bekir - Öğrenci 

 

Mansiyon Ödülü


Ekip

  • Ayhan Usta - Y.Mimar
  • Gülay Usta - Y.Mimar
  • Ali Kemal Şeremet - Mimar


Danışmanlar

  • Engin Aktaş - Peyzaj Mimarı
  • Adem Altıntaş - Şehir Plancısı


Yardımcılar

  • Ahmet Türel - Mimar 
  • İbrahim Yılmaz - Mimar 
  • Göksu Özalp - Öğrenci 
  • Bekir Topaloğlu - Öğrenci 
  • Melih Kamoğlu - Öğrenci 
  • Ayşegül Ken - Öğrenci
  • Merve Caymaz - Öğrenci
  • Özge Özökçe - Öğrenci
Ekleyen: Bahar Bayhan

Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı Kentsel Tasarım ve Mimari Fikir Projesi Yarışması Yarışmayla Yap İlker Ertuğrul Amber Eroyan Nurten Doğan Ertuğrul Zeynep Oba İbrahim Alp Jülide Alp Oknur Çalışkan Mehmet Zeyat Hattapoğlu Hatice Büşra Al Özdilek Berrin Özdemir İlker İğdeli Adem Altıntaş Sena İkiz Ozan Çelik Bihter Öztürk Tolgahan Akbulut Çağla Özardalı Salih Özkan Dursun Özge Taşar Aykut İğdeli Elif Gözlügöl Sine Yeşilkaya Süleyman Akkaş Nihal Şenkaya Akkaş Gülsev Kapucu Nevzat Utkan Ilıcalı Cihat Ömer Akgün Bahar Taşçı Yasin Gül Özlem Reis Seçkin Kutucu Ebru Yılmaz Yonca Kutucu Uğur Bozkurt Elvin Sönmez Güler İlker Kahraman Beyza Nur Beydilli Esra Cevizci Can Hoş Oğuzhan Zeytinoğlu Engin Tayfun Bakış Eric Ogwal Orhan Asan Ümit Tarık Yaşar Tuğyan Kepkep Tunay Kantürer İbrahim Cihan Kondümer Alican Karalar Lizge Oturan Zeynep Günöz Suat Batuhan Esirgen Sacit Arda Karaatlı Lebriz Atan Karaatlı Elif Demiroğlu Süveyda Bayraktar Atagür Ahmet Ünveren Ahmet Onkaş Can Görgün Ahmet Onur Altun Sema Boyoğlu Ulufer Çelik Metin Kılıç Dürrin Süer Deniz Güner Fulya Selçuk Ali Can Helvacıoğlu İrem İnce İpek Kaştaş Uzun Binnaz Uygur Zeynep Soysal Ali Yontucu Enise Hatipoğlu Merve Kartal Gökçe Çelikbilek Diclehan Bekir Ayhan Usta Gülay Usta Ali Kemal Şeremet Engin Aktaş Ahmet Türel İbrahim Yılmaz Göksu Özalp Bekir Topaloğlu Melih Kamoğlu Ayşegül Ken Merve Caymaz Özge Özökçe Suat Batuhan Esirgen