Bornova Evka 3 Sosyal Merkez ve Aktarma İstasyonu Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Bornova'da Sosyal Merkez ve Aktarma İstasyonu projesinin elde edilmesi amacıyla açılan ve 100 adet projenin teslim edildiği mimari proje yarışması sonuçlandı.


1. ÖDÜL - 14 Sıra Numaralı 17545 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Sıddık Güvendi – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Barış Demir – Mimar
  • Oya Eskin Güvendi – Mimar
  • Özge Dominguez Perez – Peyzaj Mimarı
  • Mehmet Ali Yılmaz – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Büşra Temiz – Mimar
  • Ece Abdioğlu – Mimar
  • Oğuzhan Yılmaz – Öğrenci
  • Deniz Söy – Öğrenci

 


2. ÖDÜL - 39 Sıra Numaralı 16092 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Ramazan Avcı – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Seden Cinasal Avcı – Mimar
  • Elvan Ender – Peyzaj Mimarı
  • Zafer Kınacı – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Merve Özduman – Mimar
  • Mert Doğaray – Öğrenci
  • Nil Özkır – Öğrenci
  • Yusra Ekin – Öğrenci
  • Mustafa Can – Maket



3. ÖDÜL - 36 Sıra Numaralı 72351 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Güven Şener – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Şirin Bayram – Mimar
  • Ayça Yeşim Çağlayan – Peyzaj Mimarı
  • Ahmet Baran – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Mehmet Sümbül
  • Kaan Kutluer
  • Sadık Ecer



1. MANSİYON - 20 Sıra Numaralı 41528 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Kemal Serkan Demir – Mimar (Ekip Temsilcisi) 
  • Ece Türkel Demir – Mimar
  • Feyza Nur Çelik – Peyzaj Mimarı
  • Ali Erman Aydın – İnşaat Mühendisi


Yardımcı

  • Sinem Demir – Öğrenci



2. MANSİYON - 30 Sıra Numaralı 47162 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Sevince Bayrak – Yüksek Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Oral Göktaş – Yüksek Mimar
  • Atıl Aggündüz – Mimar
  • Derya Ertan – Mimar
  • Elif Çelik Tangör – Y. Mimar
  • Saime Selda İpek – Peyzaj Mimarı
  • Mustafa İspir Gürbüz – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Elif Çivici – Öğrenci
  • Baran Aybars – Öğrenci



3. MANSİYON  - 15 Sıra Numaralı 21375 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • İskender Hüseyinkulu – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Doğukan Abacı – Peyzaj Mimarı
  • Melik Rüçhan Şensoy – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Ebru Kanlı – Mimar
  • Altın Özdemir – Mimar
  • Zeynep Baştürk – Mimar
  • Bekir Çakan – Maketçi



4. MANSİYON - 28 Sıra Numaralı 50712 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Lebriz Atan Karaatlı – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Sacit Arda Karaatlı – Mimar
  • Didem Karaca – Peyzaj Mimarı
  • Mustafa Yavuz Bilgiç – İnşaat Mühendisi



5. MANSİYON - 64 Sıra Numaralı 15201 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Ayhan Usta – Y. Mimar / Prof. Dr. (Ekip Temsilcisi)
  • Gülay Usta – Y. Mimar / Prof. Dr.
  • Ali Kemal Şeremet – Mimar
  • Elçin Hande Oktay – Mimar
  • Orhan Selahattin Bektaş – İnşaat Yüksek Mühendisi
  • Zekiye Esra Sunayol – Peyzaj Mimarı


Yardımcılar

  • Göksu Özalp – Mimar
  • Kadir Türkdönmez – Mimar
  • Şafak Beşiroğlu – Öğrenci
  • Barış Terzi – Öğrenci



6. MANSİYON - 92 Sıra Numaralı 47931 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Mustafa Barış Yegena – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Özge Özkul – Mimar
  • Yiğitcan Karacaoluk – İnşaat Mühendisi
  • Hande Kalender – Peyzaj Mimarı


Danışmanlar

  • Mustafa Kürşat Başar – Makina Mühendisi
  • Sabit Cevat Tanrıöver – Makina Yüksek Mühendisi
  • Mustafa Öksüz – Makina Mühendisi
  • Abdullah Kalıner – İnşaat Mühendisi
  • Tanzer Sezen – Şehir ve Bölge Plancısı
  • Yeşim Akın – Şehir ve Bölge Plancısı
  • Mehlika Afra Cebeci – Peyzaj Mimarı
  • Sabri Pehlivan – Elektrik Mühendisi

 

Jüri yarışma proje raporuna buradan, jüri toplantı tutanağına ise buradan ulaşılabilir.

Kolokyum ve ödül töreni 25 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılacak.

Yer: Kültürpark – İzfaş 1A, 1B Holleri

Saat: 14.00

Ekleyen: Nilüfer Karakoç