Süleymanpaşa Belediye Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Süleymanpaşa Belediyesi Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışmasına katılan 84 proje jüri tarafından 14-18 Eylül tarihleri arasında değerlendirilmiş olup değerlendirme sonucunda ödül ve mansiyon alan proje ekipleri aşağıdaki gibidir.

1. Ödül

Proje Ekibi:

  • Fırat Doğan - Mimar ( Ekip Başı )
  • Burcu Kırcan Doğan - Mimar
  • Yasemin Güler - Mimar
  • Önder Volkan Yaltıraklı - İnşaat Mühendisi


2. Ödül

Proje Ekibi:

  • İbrahim Eyüp - Mimar ( Ekip Başı )
  • Olcay Ovalı Eyüp-Mimar
  • Hakan Deniz Özdemir - Mimar
  • Hakan Çatalkaya - İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Berkayhan Soybora ( Öğrenci )


3. Ödül

Proje Ekibi:

  • Mehmet Metin Polat - Mimar ( Ekip Başı )
  • Bilge Altuğ - Mimar
  • Onur Ertaş - İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Gizem Özer - Mimar
  • Ecem Özden - Restoratör


1. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Deniz Dokgöz-Mimar (Ekip Başı)
  • Ferhat Hacıalibeyoğlu - Mimar
  • Orhan Ersan-Mimar
  • Cemal Coşak - İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Gülcan Afacan - Mimar
  • Zeynep Alpsoy - Öğrenci
  • Hüseyin Cevher Akbaş – Öğrenci


2. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Mete Keskin - Mimar
  • Esra Yılmaz Keskin - Mimar
  • Gizem Ertaş - Mimar
  • İbrahim Halil Katar - İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Abdülkadir Keleş - Öğrenci
  • Aylin Özkan - Öğrenci
  • Nusret İrfan Uşun - Öğrenci
  • Emre Sağlık - Öğrenci


3. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Onur Yüncü - Mimar
  • Hilmi Yüncü - İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Ali Ateş - Mimar
  • Ozan Çiçek - Mimar
  • Yekta Seren - Mimar
  • Elif Ezgi Öztürk - Öğrenci
  • İpek Deniz Alpdoğan - Öğrenci
  • Begüm Sarı - Öğrenci
  • Atacan Okumuş - Öğrenci
  • İlayda Yalçın - Öğrenci
  • Hazal Gümrükçüoğlu - Mimar


4. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Oğuzhan Aydın - Mimar (Ekip Başı)
  • Sinan Tuncer - Mimar
  • Hüseyin Semih Yeşilmen - Mimar
  • Yücel Demir - Mimar
  • Bülent Deveci-İnşaat Mühendisi


5. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Murat Arif Suyabatmaz - Mimar (Ekip Başı)
  • Hakan Demirel - Mimar
  • Özgür Tuncer - İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Elif Yılmaz - Mimar
  • Orhun Ülgen - Mimar
  • Kübra Paksoy - Mimar
  • Sibel Küçükcoşkun - Mimar
  • Safa Hilmi Aktaş - Mimar
  • Demet Güliz Uslu - Mimar
  • Özge Süvari - Öğrenci
  • Merve Patat - Öğrenci
  • Harun Urtekin - Öğrenci
Ekleyen: Nilüfer Karakoç